Vampyrų Forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TEN KUR TAMSYBĖSE TYKO VAMPYRAI...
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Juokingos istorijos

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Kolebra
Bloody life
Kolebra


Pranešimų skaičius : 111
Join date : 2009-07-24

Juokingos istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Juokingos istorijos   Juokingos istorijos I_icon_minitimeTr. 08 18, 2010 7:42 pm

Čia per vieną puslapį;
Vieną Apšiktą žiemos dieną užpakalyje Jūs pamatote patį šūdiniausią gyvulį kokį tik esate matę per visą savo gyvenimą. Šikalius, to gyvulio vardas. jis priverčia Jus atsisukti.

Jūs stuktelite alkūne savo draugui Aliošai ir sakote: "Oho, tai pats smirdžiausias kūnas, kokį aš mačiau". Staiga, Šikalius pažvelgia ir pradeda eiti tiesiai į Jus! jis sako: "Aš pastebėjau, kad Tu mane stebi. Aš norėjau pasakyti, kad Tu rudas, ir noriu paklausti, ar Tu nenorėtum nueiti į į šūdą su manimi ir šikti?"

Su kvaila šypsena veide Jūs sakote, Eik šikti ir einate. Kai Jūs nueinate į šūdą, jis prisiartina prie Jūsų ir pabučiuoja taip, kaip niekas nėra bučiavęs. Kol aistringai bučiuojatės, Jūs pajuntat kaip šūdas trenkiasi Jums į pakaušį. Jūs atmerkiat akis ir pamanot, kad tai sapnas, bet ant Jūsų lovos yra palikta žinutė.

Ten parasyta: Šikalius yra Tavo meilė kurios Tu laukei visą gyvenimą. jis bus Tavo po šūds su bruknėm dienų, bet tai įvyks tik tada, jeigu Tu šį laišką nusiųsi bent 5 žmonėms per kelias minutes. Kuo daugiau laiskų Tu išsiųsi, tuo greičiau jūs būsit kartu. Jeigu Tu ignoruosi šią žinutę, Tau nesiseks meilėje dar šūds su bruknėm metus!
Atgal į viršų Go down
Charlya
Forum admin
Forum admin
Charlya


Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2009-07-24

Juokingos istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokingos istorijos   Juokingos istorijos I_icon_minitimeTr. 08 18, 2010 8:20 pm

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Barbe. Sulaukiau 2 metų. Bet kai kurie durniai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu sakyti tiesa. Kiti debilai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik tiesa. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Ausrines mociute, imu staugti kaip gyvate ir pasislepiu dilgelese. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi karste! Nes mano tėvai yra pedofilai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški Dalia Grybauskaite. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra stiprus. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad minedas yra tikras kiaule, yva dainuoja blogiau negu zalgiris, o egle jurgaityte - apskritai kate. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek svogunas, nes per pamokas sedziu ant tuoleto, o per pertraukas bezdu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip tuolete, o namuose tupiu kamputyje kaip lokys. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai aids. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo sudas tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik uzpakalis. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet subineje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip vaisius, ramus (-i) kaip kompiuteris ir išmintingas (-a) kaip darzove. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - druska, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 123456789 litų. Mielas Seneli, nebūk gyvate, išpildyk mano prašymą!

Tavo smirdintis, ruzava ir apsiktas bratz.
Atgal į viršų Go down
https://forumofvampire.forumlt.com
Suigintou
The Girl From Darkness
The Girl From Darkness
Suigintou


Pranešimų skaičius : 64
Join date : 2009-08-04

Juokingos istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokingos istorijos   Juokingos istorijos I_icon_minitimePen. 08 20, 2010 7:24 pm

Čia per kokius puslapius?
Atgal į viršų Go down
Nancy
We didn't see anything.
EVER.

Nancy


Pranešimų skaičius : 118
Join date : 2009-07-24

Juokingos istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokingos istorijos   Juokingos istorijos I_icon_minitimeŠt. 08 21, 2010 12:51 am


Štai keletas patarimų kaip sunervinti tėvus (p.s. ne aš dariau):

1. Namuose visur juos sekiokite.
2. Sumūkite kai jie pakvies jus vardu.
3. Begiokite atsimušdami į sienas.
4. Sakykite kad rūbų nešiojimas prieštarauja tavo religijai.
5. Atsistokite prie jų lovos 4 valandą ryto su didele šypsena ir sakykite "Labas rytas saulės spindulėliai!!!"
6. Išrauk kieno nors plauką ir šauk DNR!!!・
7. Nešiok lipduką ant kurio būtų parašyta "Aš beprotis!"
8. Turėk 20 įsivaizduojamų draugų ir nuolat su jais šnekėkis.
9. Viešumoje šauk, "Mama/Tėti, aš su tavim nesiglamonėsiu!!・
10. Daryk viską tiksliai ką jie jums liepia.
11. Nušok nuo stogo bandydamas/a skristi.
12. Laikydamas/a jiems už rankų šnibždėk "aš matau žmones"
13. Į viską ką jie tau sako atsakyk "Melagis/ė!!!"
14. Bandyk plaukti ant grindų.
15. Barbenk prie jų durų visą naktį.
16. Apsimesk, kad sergi amnezija.
17. Sakyk viską atvirkščiai.
18. Lakstyk aplink juos su pritemdyta lempa ant savo galvos ir šauk "Saulė ji miršta!"
19. Dainuok iš visų plaučių, kol lakstysi aplink namus vien su apatinais drabužiais・
20. Garsiai prunkšk kai juokiesi, o tada pradėk juoktis dar smarkiau.
21. Lakstyk ratais.
22. Mintinai padeklamuok visą filmą tris kartus.
23. Apsimesk,kad primušei save.
24. Visur šliaužiok.
25. Nešiok savo kelnes ant galvos, o marškinėlius ant juosmens.
26. Bandyk iš stiklinės gerti atvirkščiai.
27. Su super klijais priklijuok savo pirštą prie nosies.
28. Kalbėk su parkeriu.
29. Nuleisk galvą žemyn ir giedok kaip indėnų genties narys.
30. Bandyk laipioti sienomis.
31. Prisiplok prie lango ir zvimbik, apsimesdamas/a jog esi musė.
32. Pasiimk vaflinių ledų indelį ir prisidėjęs/usi prie kaktos sakyk kad myli vienaragius.
33. Prisek skalbinių segtukus sau prie nosies.
34. Įjunk ir išjunk lempos jungiklį keletą kartų ir tada pasakyk "oho.pagaliau supratau"
35. Valgyk savo plaukus.
36. Kad ir ką jie valgytų sakyk, kad esi įsitikinęs/usi, jog jie valgo gyvūnus.
37. Valgyk viską kas akivaizdžiai yra nevalgoma.
38. Pasakyk, kad tavo augintinis šaiposi iš tavęs ir gainiok jį po visus namus.
39. Kai būsi vonioje šaukite "aš skętu!!!"
40. Bandyk panardinti galvą į žuvų akvariumą.

Na, ar bandysite laimę? >;D
Atgal į viršų Go down
Kolebra
Bloody life
Kolebra


Pranešimų skaičius : 111
Join date : 2009-07-24

Juokingos istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokingos istorijos   Juokingos istorijos I_icon_minitimePir. 02 21, 2011 3:21 am

Jo bandysiu!
Atgal į viršų Go down
Kolebra
Bloody life
Kolebra


Pranešimų skaičius : 111
Join date : 2009-07-24

Juokingos istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokingos istorijos   Juokingos istorijos I_icon_minitimeSk. 12 04, 2011 6:42 pm

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Juokingos istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juokingos istorijos   Juokingos istorijos I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Juokingos istorijos
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vampyrų Forumas :: Kita :: Plepesiai-
Pereiti į: